Sistemi hibrid njëfazor vendas 5 kW
Loading...

Sistemi hibrid njëfazor vendas 5 kW

13 799,00 лв. без ДДС

Цената не включва доставка. Доставката се поема от клиента и ще бъде изчислена допълнително в зависимост от поръчката.
SKU: G-42393 Kategori: ,

– Sistemet diellore hibride SOLAX janë krijuar për të prodhuar energji elektrike për vetë-konsum dhe për ta ruajtur atë në bateritë e magazinimit.

-Ky sistem FV është plotësisht i automatizuar dhe funksionon pa asnjë nevojë për ndërhyrje njerëzore, ndërrim apo rregullim. Fuqia ngarkuese/shkarkuese 6000W. Ndërfaqja Wi-Fi

Бърза поръчка

Използвайте формата за поръчате бързо този продукт. Ние ще се свържем с Вас с допълнителна информация.
Още продукти от категория Sistemet e montimit