SOLAX EV CHARGER 7.2K(SXH) single phase Socket,WiFi
Loading...

SOLAX EV CHARGER 7.2K(SXH) single phase Socket,WiFi

1 756,00 лв. без ДДС

Цената не включва доставка. Доставката се поема от клиента и ще бъде изчислена допълнително в зависимост от поръчката.
SKU: G-34991 Kategori:

Produktet e serisë Smart EV-Charger përdoren kryesisht për karikim inteligjent në shtëpi që mund të lidhet me rrjetin. Me mundësinë e karikimit të automjeteve elektrike, duke reduktuar blerjen e energjisë elektrike nga rrjeti.

Ngarkuesit mund të përdoren me çdo sistem ekzistues PV. Karikuesi i zgjuar EV performon shumë më mirë në veçori dhe komoditet kur përdoret me invertorët Solax për shkak të përputhshmërisë së duhur dhe sinkronizimit të përsosur.

Бърза поръчка

Използвайте формата за поръчате бързо този продукт. Ние ще се свържем с Вас с допълнителна информация.
Още продукти от категория Stacionet e karikimit