SOLAX POCKET WIFI PLUS
Loading...

SOLAX POCKET WIFI PLUS

76,00 лв. без ДДС

Цената не включва доставка. Доставката се поема от клиента и ще бъде изчислена допълнително в зависимост от поръчката.
SKU: G-33867 Kategori:

Shpesh, sistemet FV instalohen larg ruterave të shtëpisë në vende si papafingo, shtëpitë e jashtme dhe garazhet. Pocket WiFi plus vjen me një antenë të jashtme që rrit ndjeshëm fuqinë e sinjalit, duke lejuar mbulim më të mirë të sinjalit.

Бърза поръчка

Използвайте формата за поръчате бързо този продукт. Ние ще се свържем с Вас с допълнителна информация.
Още продукти от категория Aksesorë