Solax X1-3.6K-T-D BOOST G3.3 Inverter njëfazor
Loading...

Solax X1-3.6K-T-D BOOST G3.3 Inverter njëfazor

1 438,00 лв. без ДДС

Цената не включва доставка. Доставката се поема от клиента и ще бъде изчислена допълнително в зависимост от поръчката.
SKU: G-52192 Kategori:
  • Përmirësim dhe mbështetje në distancë
  • 150% ndryshim përmasash dhe 110% mbingarkesë
  • Maks. Hyrja DC 14A për varg
  • SPD e integruar AC/DC
  • Mbështet sensorin CT dhe kontrollin e injektimit zero
  • Lehtë për t’u instaluar dhe vendosur
  • Monitorim 24 orësh (në ueb)

Бърза поръчка

Използвайте формата за поръчате бързо този продукт. Ние ще се свържем с Вас с допълнителна информация.
Още продукти от категория Inverter diellor