SOLAX X1-Hybrid-3.7D Inverter njëfazor

SKU Номер: G-31321 Категория:

2 957,00 лв. без ДДС

Използвайте формата за поръчате бързо този продукт. Ние ще се свържем с Вас с допълнителна информация.

100% Качествен продукт

Гаранция

Отстъпка от цената при монтаж от нас

SOLAX HYBRID NJËFAZOR – TENSION I LARTË
SolaX Power ka kënaqësinë të njoftojë lançimin e gjeneratës së tretë të pritur me padurim të produktit tonë të magazinimit diellor me inverter hibrid lider në treg, i cili tani përfshin një sërë modelesh njëfazore dhe trefazore. Inverteri i ruajtjes së baterive X-Hybrid është i pajtueshëm me zgjidhjet kryesore të baterive litium-jon të disponueshme sot në treg, duke e bërë atë zgjidhjen më të njohur të ruajtjes së energjisë.

Vlerësimi IP65

  • Ngarkimi nga rrjeti
  • Monitorimi online
  • Shpejtësia e ngarkimit/shkarkimit 6000 W
  • Rritja e konsumit vetanak të energjisë diellore instalimi “Plug & Play”.

Още продукти от

Inverter trefazor Sungrow SG10RT

2 432,00 лв. без ДДС

Inverter trefazor Sungrow SG3.0RT

1 775,00 лв. без ДДС

Inverter njëfazor Sungrow SG4.0RS

1 559,00 лв. без ДДС

Защо да изберете G-Energy ?

Бърз надежден монтаж
Квалифицирани проектанти и техници гарантират качеството на всяка фотоволтаична инсталация.
Конкурентни цени
Предлагаме индивидуални проекти, съобразени с желанията и възможностите на инвеститора.
Съдействие при документацията
Изготвяне на цялостната проектна документация по ФТЕЦ.
Иновативни технологии
Внедряване на иновативни технологии подобряващи ефективността на бизнеса.
Опит и компетентност
Нашите опитни консултатнти, ще Ви помогнат да генерирате иновативни идеи за енергийната сигурност.
1
2
3
4
6
Cart
  • No products in the cart.